Fargemagasinet logo
Annonse
Gerflor annons

Kontakt oss

ifi.no

ifi.no
Publisert (oppdatert )

Registrer deg her og motta vårt nyhetsbrev, med nye artikler og nyttige tips 2-3 ganger i måneden.

Dele
Vi holder til her:

Ö, Karvesvingen 5
0579 Oslo 
Telefon: 67 55 46 80
e-post: ifi@ifi.no

 

Kontakt redaksjonen:

Bjørg Owren
Kreativ leder/Ansvarlig redaktør
E-post: bow@ifi.no
Tlf.: 404 13 730

Chera Westman
Desksjef/informasjonskonulent
E-post: chera@ifi.no
Tlf.: 404 31 080

Iver Valkvæ
Innholdsprodusent
E-post: iver@ifi.no
Tlf.: 994 01 997    


Marian Schutz 
Utvikler fargemagasinet.no
E-post: marian@ifi.no

Daniel Jerabek 
Utvikler fargemagasinet.no

E-post: daniel@ifi.no 

Kristian Owren
Administrerende Direktør
E-post: kristian@ifi.no
Tlf.: 926 88 260          

Spørsmål om abonnement kan rettes til:

E-post: ifi@ifi.no 

 

Spørsmål om annonser kan rettes til:

Jostein Værnes
Tlf.: 99 35 23 46
E-post: jostein@media-team.no

MediaTeam AS
Hønsveien 58B
1384 Asker
www.media-team.no

Sett underlag og gulv i system
Teknisk

Sett underlag og gulv i system

Gevinsten med et godt valgt gulvunderlag er større enn mange gulvkunder er klar over. Hovedformålet med gulvunderlag er å øke komforten, beskytte gulvet og å forlenge gulvets levetid....

Mal Proff i mål med roadshow
Håndverk

Mal Proff i mål med roadshow

Nå er Mal Proff Roadshow kommet i mål etter å ha besøkt 14 steder rundt om i Norge. Sammen med 20 utstillere har de lokket mange besøkere med nye produkter, pizza og hamburgere. Flere...

Nyhetsbrev
Motta vårt nyhetsbrev!

Registrer deg her og motta vårt nyhetsbrev, med nye artikler og nyttige tips 2-3 ganger i måneden.