Fargemagasinet logo

Kontakt oss

ifi.no

ifi.no
Publisert (oppdatert )

Registrer deg her og motta vårt nyhetsbrev, med nye artikler og nyttige tips 2-3 ganger i måneden.

Følg Fargemagasinet på Facebook, Linkedin og Instagram.

Dele
Vi holder til her:

Ö, Karvesvingen 5
0579 Oslo 
Telefon: 67 55 46 80
e-post: ifi@ifi.no

 

Kontakt redaksjonen:

Bjørg Owren
Kreativ leder/Ansvarlig redaktør
E-post: bow@ifi.no
Tlf.: 404 13 730

Chera Westman
Desksjef/informasjonskonulent
E-post: chera@ifi.no
Tlf.: 404 31 080

Iver Valkvæ
Innholdsprodusent
E-post: iver@ifi.no
Tlf.: 994 01 997    


Marian Schutz 
Utvikler fargemagasinet.no
E-post: marian@ifi.no

Daniel Jerabek 
Utvikler fargemagasinet.no

E-post: daniel@ifi.no 

Kristian Owren
Administrerende Direktør
E-post: kristian@ifi.no
Tlf.: 926 88 260          

Spørsmål om abonnement kan rettes til:

E-post: ifi@ifi.no 

 

Spørsmål om annonser kan rettes til:

Jostein Værnes
Tlf.: 99 35 23 46
E-post: jostein@media-team.no

MediaTeam AS
Hønsveien 58B
1384 Asker
www.media-team.no

Dette er en smart varmtvannsbereder
Teknisk

Dette er en smart varmtvannsbereder

Mange forbrukere har et forhold til smarte elbilladere, som utnytter tidspunktene på døgnet når strømprisen er lavest. Samme teknologi har beveget seg over på en annen varegruppe, nemlig...

Bergensk nasjonalskatt restaurert
Prosjekter

Bergensk nasjonalskatt restaurert

De monumentale freskomaleriene i Hotel Bergen Børs har gjenoppstått i fordums glans. Kirkemalermester Norbert Seidel har renset, reparert og tolket Axel Revolds bilder fra byens historie...

Nyhetsbrev
Motta vårt nyhetsbrev!

Registrer deg her og motta vårt nyhetsbrev, med nye artikler og nyttige tips 2-3 ganger i måneden.