FM logoTil fargemagasinet.no AnnonseAnnonse
Fargemagasinet logo
E-magasin

Kontakt oss

ifi.no

ifi.no
Publisert (oppdatert )

Registrer deg her og motta vårt nyhetsbrev, med nye artikler og nyttige tips 2-3 ganger i måneden.

Følg Fargemagasinet på Facebook, Linkedin og Instagram.

Dele
Annonse
Fargemagasinet.no annons
Vi holder til her:

Ö Hasle Linje
Karvesvingen 5
0579 Oslo 
Telefon: 67 55 46 80
e-post: ifi@ifi.no

 

Kontakt redaksjonen:

Charlotte Holberg Sveinsen
Kreativ leder/Fargesjef
E-post: charlotte@ifi.no
Tlf.: 912 48 654

Chera Westman
Desksjef/informasjonskonsulent
E-post: chera@ifi.no
Tlf.: 404 31 080

Iver Valkvæ
Innholdsprodusent
E-post: iver@ifi.no
Tlf.: 994 01 997    

Emma Wold
Kommunikasjonsrådgiver/journalist
E-post: emma@ifi.no
Tlf.: 406 09 590     

Marian Schutz 
Utvikler fargemagasinet.no
E-post: marian@ifi.no

Daniel Jerabek 
Utvikler fargemagasinet.no

E-post: daniel@ifi.no 

Kristian Owren
Administrerende Direktør
E-post: kristian@ifi.no
Tlf.: 926 88 260          

Spørsmål om abonnement kan rettes til:

E-post: ifi@ifi.no 

 

Spørsmål om annonser kan rettes til:

Media Team
John Larssen
Tlf.: 934 99 304
E-post: john@media-team.no
www.media-team.no

Nyhetsbrev
Motta vårt nyhetsbrev!

Registrer deg her og motta vårt nyhetsbrev, med nye artikler og nyttige tips 2-3 ganger i måneden.