FM logoTil fargemagasinet.no AnnonseAnnonse
Fargemagasinet logo

Ansatte

IFI - Informasjonskontoret for farge og interiør holder til i et av verdens smarteste bygg, Karvesvingen 5 på Hasle i Oslo.

Kristian Strandli Owren

Administrerende direktør
mobil: 926 88 260
epost: kristian@ifi.no

Ansatte_IFI_2018_KO-13-2.jpg
Bjørg Owren

Kreativ leder/ans. redaktør
mobil: 404 13 730
epost: bow@ifi.no

Ansatte_IFI_2018_KO-6-2.jpg
Chera Westman

Desksjef/informasjonskonsulent
mobil: 404 31 080
epost: chera@ifi.no

Chera Westman2-FotoEmmaWoldIFIno.jpg
Iver Valkvæ

Innholdsprodusent
mobil: 994 01 997
epost: iver@ifi.no

Iver portrett.jpg
Emma Wold

Kommunikasjonsrådgiver/journalist
mobil: 406 09 590
epost: emma@ifi.no

Emma Wold-FotoCheraWestmanIFIno-1.jpg
Daniel Jerabek

Utvikler fargemagasinet.no
epost: daniel@ifi.no

Daniel Jerabek-FotoKristianStrandliOwrenIFIno-1.jpg
Marian Schutz

Utvikler fargemagasinet.no
epost: marian@ifi.no

Marian Schutz-FotoKristianStrandliOwrenIFIno-2.jpg
Nyhetsbrev
Motta vårt nyhetsbrev!

Registrer deg her og motta vårt nyhetsbrev, med nye artikler og nyttige tips 2-3 ganger i måneden.