Fargemagasinet logo
Se flere bilder
IFI-gruppebilde2.jpg

Foto:

Ansatte

IFI - Informasjonskontoret for farge og interiør holder til i et av verdens smarteste bygg, Karvesvingen 5 på Hasle i Oslo.

Kristian-Owren-2-ifi.no-FotoEmmaWold.jpg
Kristian Strandli Owren

Administrerende direktør
mobil: 926 88 260
epost: kristian@ifi.no

Charlotte-Holberg-FotoIverValkvæIFIno.jpg
Charlotte Holberg Sveinsen

Kreativ leder/fargesjef
mobil: 91248654
epost: charlotte@ifi.no

Chera-Westman-4-FotoEmmaWoldIFIno.jpg
Chera Westman

Desksjef/informasjonskonsulent
mobil: 404 31 080
epost: chera@ifi.no

Iver-Valkvæ-1-IFIno-FotoEmmaWoldIFIno.jpg
Iver Valkvæ

Kommunikasjonsrådgiver/Innholdsprodusent
mobil: 994 01 997
epost: iver@ifi.no

Emma Wold-FotoIverValkvæIFIno-2.jpg
Emma Wold

Kommunikasjonsrådgiver/journalist
mobil: 406 09 590
epost: emma@ifi.no

Daniel Jerabek-FotoKristianStrandliOwrenIFIno-1.jpg
Daniel Jerabek

Utvikler fargemagasinet.no
epost: daniel@ifi.no

Marian Schutz-FotoKristianStrandliOwrenIFIno-2.jpg
Marian Schutz

Utvikler fargemagasinet.no
epost: marian@ifi.no

Nyhetsbrev
Motta vårt nyhetsbrev!

Registrer deg her og motta vårt nyhetsbrev, med nye artikler og nyttige tips 2-3 ganger i måneden.